Nelly Furtado => The Tall Ship Races 2013 – Koncert Nelly Furtado – Szczecin (Relacja + Zdjęcia)

www.wszczecinie.pl

Wystraczy kilka godzin spędzonych w pociągu i możemy znaleźć się w mieście, które zostało trochę zapomniane…czyli Szczecin. Dlaczego zapomniane? Wydaje mi się, że na wakacyjnej mapie podróży wybieramy chętniej Kraków, Wrocław bądź letnie kurorty. Dzięki The Tall Ship Races 2013 (finał regat), miałem okazje poznać to piękne miasto, które przepełnione jokingly przedwojennymi kamienicami, tajemniczymi uliczkami i dużymi skwerami.

Oprócz zwiedzania miasta oraz wielkich żaglowców z całego świata, mogliśmy wybrać się na koncerty muzyczne, które odbyły się na Wałach Chrobrego. Przy pół milionowej pubczlicznosci zostały wręczone statueteki Eska Music Ewards 2013, podczas której mogliśmy na żywo zobaczyć m.in. Sylwię Grzeszczak, Eweline Lisowską, Ewe Farną czy też Nelly Furtado. Ta ostatnia kolejnego dnia zaśpiewała cały swój koncert… i to był główny cel mojej podróży. 
Nelly dała dwugodzinny występ śpiewając swoje największe przeboje od I’m Like A Bird przez Maneater do piosenek z ostatniej płyty The Spirit Indestructible.
Szczecin odziewidziła też Kasia Nosowksa z zespołem HEY świętując 20lecie debiutu, Grabaż, Smolik, Red Lips oraz Kase & Wrethov.
Miasto było niewzykle przygotowane na przyjęcie gości. Lokale, centra handlowe na te dni były dłużej otwrate, w hotelu dostępne były bezpłatne pakiety z mapą Szczecina i programem imprez, lokalna rozgłośnia radiowa - Radio Szczecin, w czasie regat nadawała na żywo z Wałów Chrobrego, the w dniu konceru Nelly Furtado mogliśmy cały dzień słuchać jej największe przeboje. 

Poniżej wrzucam filmik z koncertu Furtado oraz kilka zdjeć z podróży ;-)

videoTop Actress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>